Juan Bernat bokaszalag-sérülése igen súlyos volt, így sokat kell kihagynia.
Meg kellett műteni az AC Milan elleni mérkőzésen (0-4) bokasérülést szenvedett Juan Bernatot. A játékosnak a bokaszalagja sérült meg, és igen hosszú kihagyás vár rá.
Az első hírek szerint Bernat három hónapig nem léphet pályára, így várhatóan csak október végén játszhat tétmérkőzést.
Bernat tavaly 18 német bajnokin lépett pályára és két gólt szerzett a bajoroknál.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.
MTK Budapest
Külföldről veszik meg a tehetséget
A csakfoci.hu Belgiumból származó információi szerint megállapodás született az MTK Budapest és a Zulte Waregem között Átrok Zalán átigazolásáról.
Légiósok
Yaakobishvili váltana
Újra kölcsönadná a Barcelona a magyar válogatott kapust – Yaakobishvili Áron a játéklehetőséget tartja a legfontosabbnak.