Arjen Robben és Rafinha egy-egy évvel meghosszabbítja szerződését a Bayern München labdarúgócsapatával.
A klub honlapjának beszámolója szerint Karl-Heinz Rummenigge elnök és Hasan Salihamidzic sportigazgató pénteken állapodott meg a 34 éves holland szélsővel és a 32 éves brazil hátvéddel, akik a következő napokban írják alá új megállapodásukat.
Salihamidzic hangsúlyozta, mindkét játékosnak fontos szerepet szánnak a következő szezonban is.
Robben 2009-ben a Real Madridból érkezett Münchenben, ahol hét bajnoki címet és négy Német Kupát nyert. A 2013-as Bajnokok Ligája-döntőben ő szerezte a győztes gólt a Borussia Dortmund ellen. Rafinha 2011 óta a Bayern játékosa, hatszoros bajnoknak, háromszoros kupagyőztesnek, valamint BL-győztesnek mondhatja magát.
(MTI)
Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.