Börtönbe kell vonulnia a Bayern München világbajnok játékosának

A Bayern München és a francia válogatott balhátvédje, Lucas Hernandezt hat hónap börtönbüntetést kapott.
Privacsek András 2021. október 13., szerda 21:32
A Bayern München és a francia válogatott balhátvédje, Lucas Hernandezt hat hónap börtönbüntetést kapott.
Szerző: Privacsek András 2021. október 13., szerda 21:32

Hernandezt még 2017 februárjában tartóztatták le, amiért állítólag bántalmazta barátnőjét, későbbi feleségét, Amelia De La Osát. Mind Hernandezt, mind De La Osát 31 óra közmunkára és pénzbírságra ítélték, és hat hónapra távoltartási végzést rendeltek el.

Hernandez és De La Osa azonban az év júniusában együtt utazott el a Bahamákra, de amikor 2017. június 13-án hazaérkeztek a francia védőt – aki akkor az Atlético Madridban szerepelt – letartóztatták a madridi repülőtéren.

A friss ítélet szerint Hernandeznek 10 napja lesz arra, hogy börtönbe vonuljon. Azt is megválaszthatja majd, hogy melyik börtönben szeretné letölteni büntetését. A játékos ügyvédje azonban fellebbezett az ítélet ellen.

Harnandez tagja volt a 2018-as világbajnok és az idei Nemzetek Ligája-győztes francia válogatottnak.

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz