Király Gábor egyik korábbi klubjánál, a német 1860 Münchennél (178 meccs 2009 és 2014 között) is búcsúlátogatást tett azután, hogy nemrég bejelentette visszavonulását.
A 42 éves, 108-szoros magyar válogatott hálóőr két korábbi csapattársával, Daniel Bierofkával és a néhány éve a Ferencvárosnál is megfordult Benny Lauthtal is találkozott - mindketten ígéretet tettek arra, hogy Király búcsúmeccsén ott lesznek majd.
Olvastad már?
Itt a vége: Király Gábor bejelentette a visszavonulását
A Haladás rutinos kapusa, Király Gábor a saját honlapján jelentette be, hogy befejezi a profi labdarúgást.
Elolvasom
Átigazolások
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.
ETO/Újpest
Benbouali pótolhatja Gradisart?
Sajtóhírek szerint az Al-Ahly érdeklődik az ETO FC támadója, Nadhir Benbouali iránt, ám úgy tudjuk, csak egy kiemelkedő ajánlat esetén távozhatna a győriek támadója.