A mali labdarúgó már nem is készül együtt a Sint-Truidennel, és várhatóan visszatér a lila-fehérekhez.
A voetbalbelgie.be értesülései szerint Souleymane Diarra már nem készül együtt a Sint-Truidennel, és eldőlt, hogy a belga élvonalbeli klub - amely szintén a Duchatelet-birodalomhoz tartozik - nem kínál szerződést az Újpest mali játékosának. Diarra már hosszú ideje együtt edzhetett a csapattal, edzőmérkőzéseken is pályára lépett, de a belga honlap úgy tudja, nem nyújtott megfelelő teljesítményt, így nem számítanak rá a Sint-Truidennél.
A lap szerint ezt bizonyítja, hogy az együttes új csapatfotóján sem szerepel a játékos, aki így minden bizonnyal visszatér Újpestre, ahol további egy évig él még a szerződése.
Enis Bardhinak azonban sikerült a klubváltás - lásd alább.
Olvastad már?
Az Újpest eladta legdrágább játékosát - hivatalos
A macedón válogatott futballista aláírt a spanyol élvonalbeli Levante együtteséhez.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Lisztes marad
Ifj. Lisztes Krisztián a következő szezonban is a Ferencvárosban futballozik.
Dorog
Érkezők
Az NB III-as aranyérmesétől, a Nagykanizsától érkezik 29 éves balhátvéd Dorogra. A korábbi DVTK-s Nemes Milán továbbra is marad a harmadosztályban. Tóth Ákos, az Újpest támadója Dorogon készül.
Kecskemét
Négy próbajátékos
A Soroksár elleni felkészülési mérkőzésen négyen is próbajátékon vettek részt a KTE színeiben: Farkas Dávid, Pálvölgyi Patrik, Göblyös Sándor és Uzunov Bercel.