Teniszmeccsen kapcsolódott ki a MU menedzsere és Gerard Piqué.
Érdekes jelenetet láthattak azok, akik ott voltak a londoni ATP World Tour teniszverseny első fordulójában. A Manchester United menedzsere, José Mourinho és a Barcelona védője, Gerard Piqué ugyanis egymás mellől nézték a Novak Djokovic-Dominic Thiem mérkőzést.
A jelenet már csak azért is különös, mert a páros Mourinho Real-korszakában egyáltalán nem volt jó viszonyban, sőt, többször is üzengettek egymásnak a sajtóban.
Átigazolások
Légiósok
Sallai is a Liverpoolban?
Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor beszélt arról, hogy a Vörösök már felvették a kapcsolatot fia szerződtetésének ügyében.
DVSC
Két újabb profi
Profi szerződést írt alá a 17 éves középpályás, Asztalos Noel, aki ősszel az NB III-as csapat alapembere volt, és Balogh T. Márk (17 éves, kapus), aki a kis Lokiban és az U19-es együttesben szerepelt.
ZTE
Az első paraguayi
Tovább bővül a ZTE kerete, ezúttal egy belső védő, Fernando Vera érkezett. A Corinthianstól igazolt játékos az első paraguayi a klub történetében.