Fotó: FC Zürich
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
A korábban az FTC-nél és a ZTE-nél is dolgozott Ricardo Moniz veszi át a svájci élvonalbeli FC Zürich irányítását - jelentette be a klub.
Moniz az elmúlt időszakban az egyesület U21-es együttesét vezette, illetve az utánpótlás-korosztályok fejlesztéséért volt felelős, mostantól azonban a szezon végéig neki kell elérnie, hogy a 13-szoros bajnok együttes kiharcolja a nemzetközi szereplés jogát. A Zürich hatodik a felsőházi rájátszásban, de csak két pont választja el a negyediktől, amely már EKL-selejtezőt érne - még öt meccse lesz a gárdának a szezonban.
A Zürich 2022-ben bajnok lett, tavaly azonban már csak hatodikként végzett. A csapatot az elmúlt meccseken szintén ideiglenesen irányította a Murat Ural, Umberto Romano páros.
Átigazolások
DVSC
Dzsudzsák bejelentése
A DVSC csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs nyilatkozott várható sorsáról.
ETO
Stefulj komoly kérője
A csakfoci.hu információi szerint az ukrán élvonalbeli LNZ Cherkasy szeretné megszerezni az ETO FC horvát balhátvédjét, Daniel Stefuljt.
KTE
Keret
A Kecskemét vezetői nyíltan beszéltek a nyári tervekről, az átigazolásokról és a klub helyzetéről.