MLS

Nagy elismerés: Sallói Ibrahimovic és Rooney mellett az MLS álomcsapatában

Nemzetközi klasszisok társaságában került be az MLS múlt heti álomcsapatába a magyar válogatott fiatal légiósa.
Csakfoci Admin 2018. október 23., kedd 9:27
Nemzetközi klasszisok társaságában került be az MLS múlt heti álomcsapatába a magyar válogatott fiatal légiósa.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 23., kedd 9:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nagy elismerést kapott az észak-amerikai profi ligában (MLS) szereplő magyar válogatott támadó, Sallói Dániel: légiósunk az elmúlt héten nyújtott remek teljesítményének köszönhetően bekerült az előző hét álomcsapatába. Nem is akármilyen nevek társaságában, a támadósort Rooney, Ibrahimovic és Sallói alkotja.

A magyar játékos az elmúlt héten két bajnokin is pályára lépett az Egyesült Államokban, előbb a Vancouver ellen szerzett két gólt, majd a Dallas otthonában egy szerzett gól mellett egy büntetőt harcolt ki. Többek között Sallói remek teljesítményének köszönhetően a Sporting Kansas City 33 fordulót követően vezeti a Nyugati főcsoportot.

Sallói Facebook-oldalán reagált az álomcsapatba választására, ezt hozzáfűzve: "Sallói-Zlatan-Rooney? Nem rossz társaság..."

Átigazolások
Ex-Fradi
Sammy Mmaee új csapata
A ciprusi élvonalban szereplő Pafos FC bejelentette, hogy a korábbi ferencvárosi labdarúgó, Samy Mmaee a Dinamo Zagreb csapatától kölcsönben egy évre érkezik.
Békéscsaba
Tájékoztató
A Békéscsaba a kiesést követően bejelentette, hogy megváltozott gazdasági keretek miatt a magasabb bérigényű játékosok egy része elhagyta a klubot.
Csákvár
Próbajáték
Felkészülési mérkőzéseken játszott a BVSC színeiben a Puskás Akadémiás Ominger Gergő.
Tovább az összes átigazoláshoz