Szombaton is újabb intézkedéseket jelentettek be a sport világában a koronavírus-járvány miatt.
Az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) vezetése bejelentette: a csapatok jövő szerdától - így a Sporting Kansas két magyarja, Baráth Botond és Sallói Dániel - egyéni edzésekre használhatják edzőközpontjaik szabadtéri pályáit.
Az MLS-szezon február 29-én kezdődött, ám a járvány miatt mindössze két fordulót tudtak lejátszani a csapatok,
amelyek május 15-ig biztosan nem rendezhetnek mérkőzéseket.
Az új rendelkezés értelmében a játékosok a közös helyiségeket nem használhatják, illetve felhívták a figyelmet, hogy minden egészségügyi és biztonsági intézkedést be kell tartaniuk a gyakorlások idején is. (MTI/csakfoci)
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.