MLS: Sallói gólpassza egy, a volt Fradi-csatár gólja nulla pontot ért - videó

Sallói Dániel csapata, a Sporting Kansas City a hosszabbítás első percében szerzett góllal 2-2-es döntetlent ért el a Los Angeles Galaxy vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi játéknapján.
Csakfoci.hu 2023. június 22., csütörtök 10:18
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 22., csütörtök 10:18

A Kansas City a magyar válogatott szélső gólpasszának köszönhetően szerezte meg a vezetést a 12. percben, de a hazaiak még az első félidőben egyenlítettek, majd a szünet után fordítottak. A hosszabbítás első percében tizenegyest ítéltek a vendégeknek, amit az első gólt is szerző Alan Pulido értékesített.

Szerdán Gazdag Dániel csapata, a Philadelphia Union is pályára lépett, és szintén 2-2-es döntetlent játszott az Orlando Cityvel. A magyar játékos válogatottbeli elfoglaltsága miatt még nem érkezett vissza amerikai együtteséhez.

Eközben hiába egyenlített a volt ferencvárosi csatár, Franck Boli, csapata, a Portland Timbers végül 2-1 vereséget szenvedett hazai pályán a Chicago Fire-től.

Légiósok: Kerkez legújabb topligás kérője tudja, hogy szinte esélye sincs - sajtóhír
Az olasz Corriere dello Sport cikke szerint a Serie A-ból is kinézte magának egy csapat Kerkez Milost.
Fradi
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.