Miriuta távozik, de máris meglehet az új klubja

Távozik a CFR Kolozsvár éléről Miriuta László. A klub új többségi tulajdonosa akart új trénert az együttes kispadjára, ezért bontottak szerződést.
Budai László 2017. június 6., kedd 14:39
Távozik a CFR Kolozsvár éléről Miriuta László. A klub új többségi tulajdonosa akart új trénert az együttes kispadjára, ezért bontottak szerződést.
Szerző: Budai László 2017. június 6., kedd 14:39

Miriuta pokoli napként írta le a mait. Az edzőt egyébként külföldről is hívják már, de az is elképzelhető, hogy marad Romániában, és a CSM Iasi (innen igazol el éppen Bőle Lukács) irányítását veszi át.

Miriuta helyére Dan Petrescut igazolja a CFR.

 
Átigazolások
Békéscsaba
Márkus távozik
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.
Fradi
Tóth a Newcastle-nek is kell
A Chronicle Live úgy tudja, a Newcastle is élénken figyeli Tóth Alexet, aki tökéletesen beleillene a klub profiljába.
Újpest
Mudražija lehet a megmentő?
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
Tovább az összes átigazoláshoz