A Barca argentin klasszisa a csalódott személyzet segítségére sietett.
Az argentin válogatottnál dolgozó biztonsági személyzet hat hónapja nem kapott fizetést az ország szövetségétől. Amint ezt megtudta, Lionel Messi azonnal a segítségükre sietett, és saját zsebből fizette ki őket.
A spanyol AS szerint a dühös személyzet értesítette Messit a helyzetről, aki nem teketóriázott, és saját pénzéből egyenlítette ki a szövetség tartozását. Az argentin szövetségnél hatalmas káosz uralkodik, Luis Segura elnök júniusban lemondott a posztjáról, miután hűtlen kezelés miatt indult vizsgálat ellene, azóta gyakorlatilag a FIFA működteti a szervezetet.
Átigazolások
Újra a Partizannál
Srdjan Blagojevic
Srdjan Blagojevicot ismét a Partizan Belgrád élére nevezték ki.
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.