Messi megállíthatatlan Amerikában is - videó

Harmadik mérkőzésén másodszor duplázott Lionel Messi, az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Inter Miami színeiben.
Csakfoci.hu 2023. augusztus 3., csütörtök 12:00
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 3., csütörtök 12:00

A világbajnok argentin támadó a Ligák Kupája elnevezésű sorozat legutóbbi fordulójában az Orlando City elleni hazai összecsapáson a 7. percben szerezte meg a vezetést csapatának, majd a 72. percben ő állította be a 3-1-es végeredményt.

A floridai csapatban bemutatkozott egy újabb korábbi Barcelona-klasszis, Jordi Alba, aki a 64. percben csereként lépett pályára.

Sikerével az Inter Miami bejutott a legjobb 16 közé a sorozatban, amelyben a mexikói élvonal 18 és az MLS 29 csapata szerepel.
(MTI)

LEAGUES CUP, RÁJÁTSZÁS, A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT:

Inter Miami – Orlando City 3-1 (Messi 7., 72., J. Martínez 51. – 11-esből, ill. C. Araújo 17.)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)