Messi belesérült Argentína győztes és kaotikus Copa América-döntőjébe - videók

Argentína nyerte a labdarúgó Copa Américát, miután a vasárnapi döntőben, Miamiban 1-0-ra győzött Kolumbia ellen, egy, a 112. percben esett gólnak köszönhetően.
Csakfoci.hu 2024. július 15., hétfő 8:18
Argentína nyerte a labdarúgó Copa Américát, miután a vasárnapi döntőben, Miamiban 1-0-ra győzött Kolumbia ellen, egy, a 112. percben esett gólnak köszönhetően.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 15., hétfő 8:18

A találkozó a tervezettnél 80 perccel később kezdődött a közönség lassú beengedése miatt. Sokan jegy nélkül próbáltak meg bejutni a stadionba, emiatt jó darabig zárva tartották a kapukat.

Chaos at the entrance to the Hard Rock Stadium
byu/Facu474 insoccer

A szünet is hosszabbra nyúlt a szokásos negyedóránál, mivel a két játékrész között a világsztár énekesnő, a kolumbiai Shakira szórakoztatta a publikumot.

A rendes játékidőben nem esett gól, az összecsapást a 96. percben csereként beálló Lautaro Martínez a 112. percben döntötte el.

Lionel Messi a 66. percben megsérült, kénytelen volt lejönni a pályáról. A könnyeivel küszködött a kispadon, de a hosszabbításban esett gólnál már jobb volt a kedve.

A címét megvédő és világbajnok Argentína 16. végső diadalával egyedüli csúcstartóvá vált Uruguayt maga mögött hagyva.

A 36 éves Angel Di María az utolsó meccsén szerepelt a válogatottban. Kolumbiának - amely a harmadik döntőjét játszotta a Copa Americán - 28 mérkőzésből álló veretlenségi sorozata szakadt meg. (az MTI híre alapján)

Copa América, döntő:

Argentína - Kolumbia 1-0 (Lautaro Martínez 112.) - hosszabbítás után

Olvastad már?
Spanyolország lett az Európa-bajnok! - Anglia negyedszer már nem támadt fel
Spanyolország nyerte a 2024-es Európa-bajnokság berlini döntőjét, miután vasárnap este 2-1-re legyőzte Angliát.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Kazincbarcika
Lehetnek még változások
Kuttor Attila vezetőedző az utolsó edzőmeccs után azt mondta: "a keret folyamatos változásban van, de tudtuk, hogy ez így lesz, és mivel az átigazolási időszak szeptemberig tart, lehetnek még változások."
Ferencváros
Tárgyalnak a válogatott légióssal
A Sport5 szerint Gabi Kanichowsky hamarosan alá is írhat a Ferencvároshoz, sőt akár nevezhető is lesz az FC Noah elleni BL-selejtezőkre. Az ulloi129.hu úgy tudja, hogy valóban zajlanak a tárgyalások.
Diósgyőr
Nem jön Berecz
Berecz Zsombor nem lesz a DVTK játékosa, és a legfrissebb információink szerint a korábbi hírekkel ellentétben nem merült fel ott a neve. Így a két másik klub, a KBSC és a Mezőkövesd tűnhet a legkomolyabb kérőnek.
Tovább az összes átigazoláshoz