Cristiano Ronaldo neve ott van a legjobbak között, a legnagyobb esélyes azonban nem ő, hanem korábbi csapattársa, Karim Benzema.
Mostantól már a naptári év helyett a szezon legjobbjait díjazza a France Football a legendás Aranylabdával, így a nyertest már október 17-én megtudjuk, értelemszerűen a novemberi világbajnokság szereplése már a jövő évi versenybe számít csak bele.
A legnagyobb változás mégsem ez talán, hanem az, hogy 2005 óta először nincs esélye megnyernie Lionel Messinek az elismerést, hiszen nem szerepel a neve a francia lap által most kiadott 30 fős listán.
Cristiano Ronaldo azonban ott van, a legnagyobb esélyes persze nem ő, hanem a Real Madridot a hátán cipelő Karim Benzema, aki bajnoki címet és Bajnokok Ligáját nyert a királyiakkal.
A 30 fős lista
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)