Ahogy azt már az elmúlt napokban sejteni lehetett, José Mourinho lett a török Fenerbahce új vezetőedzője.
A Fener hivatalos oldalán jelentette be Mourinho érkezését, akinek a hivatalos bemutatására vasárnap este kerül sor. Sajtóhírek szerint a kétszeres BL-győztes edző kétéves szerződést írt alá a török ezüstérmessel.
Mourinho edzői karrierje komoly lejtmenetben van, hiszen amíg korábban a Porto, a Chelsea, az Inter, a Real Madrid vagy éppen a Manchester United edzője volt, a legutóbbi két klubja a Tottenham és a Roma már nem tartozott az európai elitbe, a Fenerbahce pedig legalább még egy polccal lejjebb lévő csapat.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda/Szeged
Révész magyarja átigazol
A Csakfoci információi szerint a Várdában 26 bajnoki meccsen négy gólt szerző Szőr Levente Szegeden folytatja karrierjét.

Sepsi
Döntések jövő héten
László Csaba jövőjéről a következő héten egyeztetnek, akárcsak a labdarúgókéról, akik közül Sigér Dávidot jó játékosnak és személyiségnek tartja Diószegi László klubelnök.

BVSC
13-an hosszabbítottak
Többek között Paulo Vinícius és Pekár László is meghosszabbította szerződését a BVSC-vel. A teljes listáért kattints!