Fotó: bild.de

Megvan, hány meccsre tiltották el Lőw Zsoltot

Egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott Lőw Zsolt, a német labdarúgó Bundesligában címvédő Bayern München másodedzője, miután pénteken piros lapot kapott a Bayer Leverkusen ellen 2-2-re végződött bajnoki után.
Csakfoci.hu 2023. szeptember 20., szerda 19:18
Fotó: bild.de
Egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott Lőw Zsolt, a német labdarúgó Bundesligában címvédő Bayern München másodedzője, miután pénteken piros lapot kapott a Bayer Leverkusen ellen 2-2-re végződött bajnoki után.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. szeptember 20., szerda 19:18

A Kicker magazin szerdai közlése szerint a magyar szakember nem működhet közre szombaton a VfL Bochum elleni hazai meccsen. A pontos előírások alapján Löw büntetése fél órával a kezdés előtt indul, és fél órával a találkozó után fejeződik be. Eközben nem lehet jelen a pályánál, az öltözőben vagy a folyosón, és semmilyen módon nem kommunikálhat a csapattal.

A piros lapot felmutató Daniel Schlager korábban közölte, a magyar tréner nem sértette meg őt, viszont "konfrontatív módon" közelített felé, és a szabályok értelmében ez is piros lapot ér.

A 44 éves Löw szerdán (ma) este átmenetileg főszerepet kap a Manchester United elleni Bajnokok Ligája-nyitányon, ahol kollégájával, Anthony Barryval helyettesítik Thomas Tuchel vezetőedzőt. Őt ugyanis az előző idény negyeddöntős párharcának visszavágóján kiállítottak, emiatt egymérkőzéses eltiltást kapott. (MTI)

Átigazolások
Békéscsaba
Két igazolás
A Puskás Akadémia II-től érkező Major Gergővel, valamint a Szegedről igazolt Papp Áronnal erősítettek a lilák.
Kecskemét
Szabó Bálint aláírt
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a legutóbb a Csíkszeredában szerepelt Szabó Bálint a KTE-ben folytatja karrierjét.
KBSC
Ferenczi is Barcikán
A nap harmadik igazolása Kazincbarcikán: a 2-szeres magyar válogatott Ferenczi Jánost is megszerezték. Sós Bence pedig visszatér Topolyára.
Tovább az összes átigazoláshoz