Fotó: Isosport

Megszakadt a Fradi EKL-ellenfelének 12 meccses veretlenségi sorozata - 39 perc alatt 3 gólt kapott a Genk

A jövő csütörtökön a Ferencváros vendégeként Konferencia-liga-mérkőzést játszó Genk 3-2-re kikapott a Royal Antwerp otthonában a belga bajnokság szombati játéknapján.
Csakfoci.hu 2023. november 5., vasárnap 9:56
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 5., vasárnap 9:56

A Genk a 39. percben már 3-0-s hátrányban volt, s bár a svájci Andi Zeqiri révén még a szünet előtt sikerült szépítenie, a vereséget nem tudta elkerülni. A második gólját a kolumbiai Daniel Munoz szerezte a 99. percben.

A Genk ezt megelőzően - minden sorozatot figyelembe véve - 12 mérkőzés óta veretlen volt.

Az előző Kl-fordulóban, Genkben 0-0-s döntetlent játszott egymással a belga együttes és az FTC. A csütörtöki találkozójuk 18.45 órakor kezdődik majd a Groupama Arénában.

Az F csoportban az olasz Fiorentina, az FTC és a Genk is 5-5 ponttal áll, a sereghajtó szerb Cukaricki eddig nem szerzett pontot. (MTI)

Haladás
Új edző a kispadon
A bajnoki hajrában Bosnjak Predrag és stábja irányítja a szakmai munkát Szombathelyen.
NB I
Luka Gojkovic
Ügynöke szerint két NB I-es klub is le szeretné igazolni a Javor-Matis támadó középpályását, Luka Gojkovic, azt azonban cáfolta, hogy az egyik csapat az Újpest lenne.