Megszakad a szív: Csodálatos gesztust tett Szoboszlaiék meccse előtt a Real sztárja - képek

Trent Alexander-Arnold először tért vissza az Anfieldre azóta, hogy lejárt szerződése után a Real Madridhoz igazolt, és most a Bajnokok Ligájában a Liverpool ellen lépett pályára. A visszatérés előtt pedig megható üzenettel emlékezett meg korábbi csapattársáról, Diogo Jotáról, aki tragikus autóbalesetben hunyt el — Trent egy személyes üzenetet és egy piros PS4-kontrollert helyezett el Anfieldnél, Jota iránti barátsága és tisztelete jeléül.
Csakfoci.hu 2025. november 6., csütörtök 13:37
Trent Alexander-Arnold először tért vissza az Anfieldre azóta, hogy lejárt szerződése után a Real Madridhoz igazolt, és most a Bajnokok Ligájában a Liverpool ellen lépett pályára. A visszatérés előtt pedig megható üzenettel emlékezett meg korábbi csapattársáról, Diogo Jotáról, aki tragikus autóbalesetben hunyt el — Trent egy személyes üzenetet és egy piros PS4-kontrollert helyezett el Anfieldnél, Jota iránti barátsága és tisztelete jeléül.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. november 6., csütörtök 13:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Diogo Jota idén év elején hunyt el egy rendkívül tragikus autóbalesetben, mindössze öt nappal az esküvője után - Jota és testvére, André Silva a helyszínen életüket vesztették.

A tragédia után az egész futballvilág megemlékezett Jotáról, aki a szurkolók és játékostársak körében is rendkívül népszerű volt. Egykori csapattársa és barátja, Rúben Neves (aki a Portóban, a Wolverhamptonban és a portugál válogatottban is együtt játszott vele) egy Jotának szentelt tetoválással emlékezett meg róla.

Most pedig Trent Alexander-Arnold is lerótta tiszteletét volt csapattársa előtt az Anfieldnél. A Real Madrid vezetőedzője (és a Vörösök másik volt játékosa), Xabi Alonso, valamint csapattársa, Dean Huijsen kíséretében Alexander-Arnold egy személyes üzenetet és egy tárgyi emléket helyezett el Anfield mellett:

A barátom, Diogo — nagyon hiányzol, és még mindig annyira szeretünk. Te és André mindig velünk lesztek. Minden alkalommal mosolygok, amikor rád gondolok, és örökké emlékezni fogok a közös pillanatainkra. Hiányzol minden nap, barátom. Szeretettel, Trent és családja.

A levél mellé Trent egy piros PS4-kontrollert is letett, utalva Jota szenvedélyére, a videojátékokra. A kontrolleren ez állt:

„Forever a Champion 20” („Örökké 20. bajnok”) és „Miss you Jota, YNWA” („Hiányzol, Jota — You’ll Never Walk Alone”).

Ez a gesztus különösen személyes jelentéssel bírt, mivel a két játékos közötti barátság részben a COVID-időszakban szervezett ePremier League online bajnokságban mélyült el, ahol Trent és Jota a döntőben egymás ellen játszottak. Akkor Jota, a Wolverhampton játékosaként legyőzte jövőbeli liverpooli csapattársát, és elnyerte a bajnoki címet.

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz