Megműtötték Németh András válogatott labdarúgó törött bokáját.
A német másodosztályú Hamburger SV honlapja szerint a 20 éves támadó szerdán kezdi a rehabilitációt.
Németh András a múlt héten, egy edzésen szenvedett belső bokatörést, ezért a mostani idényben már nem játszhat. Sérülése ellenére nem hagyta ki pénteken a St. Pauli elleni mérkőzést, de a beszámoló szerint egy speciális cipőben látogatott ki a stadionba, és járás közben nagyon óvatos volt.
A futballista januárban igazolt a belga KRC Genktől a HSV-hez, amelyben eddig 11 összecsapáson két gólt szerzett. A Hamburg öt fordulóval a bajnokság vége előtt a harmadik, osztályozót jelentő helyen áll a Bundesliga 2 tabelláján. (MTI)
Olvastad már?
Szoboszlai, a 80 millió eurós álomigazolás: A legjobb olasz csapat vinné a "tökéletes" magyart - sajtóhír
A Napoli sportigazgatója, Cristiano Giuntoli a lengyel alapember, Piotr Zielinski "örökösének" érkezésén dolgozik. A La Gazzetta dello Sport szerint Szoboszlai Dominik az olasz bajnokesélyes egyik legfőbb kiszemeltje.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi/ETO
Vitálissal pótolnák Tóthot
Az FTC érdeklődik a Fizz Ligában közvetlenül mögötte álló ETO FC magyar válogatott játékosa, Vitális Milán iránt, aki akár Tóth Alex pótlására is érkezhet. (m4sport.hu)
Fradi
Kazah szélső lehet képben?
Kahasztánban arról írnak, hogy a Fradi érdeklődhet Galymzhan Kenzhebek iránt. A Csakfoci úgy tudja, a játékos a klub radarján van, de jelenleg nem téma a megszerzése.
ZTE
Szerződéshosszabbítások
Hivatalosan is bejelentette az NB I-ben szereplő ZTE, hogy szerződést hosszabbított Csonka Andrással, Várkonyi Bencével és Gundel-Takács Bencével.