Fotó: honvedfc.hu

Meglepő: Európai kupacsapat nevezheti ki a Honvédnál megbukott edzőt

A története során másodszor az Európa Ligában induló és a szerb bajnokságban a harmadik helyen végzett Topolya a horvát Dean Klafuricot nevezheti ki új vezetőedzőjének. 
Csakfoci.hu 2024. június 28., péntek 18:23
Fotó: honvedfc.hu
A története során másodszor az Európa Ligában induló és a szerb bajnokságban a harmadik helyen végzett Topolya a horvát Dean Klafuricot nevezheti ki új vezetőedzőjének. 
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 28., péntek 18:23
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Dean Klafuric neve a hazai futballért rajongók számára is ismerős lehet, hiszen az 51 éves horvát tréner 2022 októberétől 2023 májusáig a Budapest Honvéd kispadján ült és vezetésével búcsúztak az élvonaltól a kispestiek a tavalyi idényben.

A szakember most komoly kihívást kaphat, hiszen a Mozzartsport információi szerint szerb bajnokság egyik élcsapatának kispadjára ül le horvátként, a Topolyával pedig nem csak a hazai porondon, de a nemzetközin is megmutathatja magát, hiszen a vajdasági/bácskai gárda az Európa Ligában indulhat majd, miután a 3. helyen végzett a szerb Szuperligában.

Azért van egyébként szükség új vezetőedző kinevezésére Topolyán, mert a sikeres trénerüket, a klub történetének legeredményesebb edzőjét, Zarko Lazeticet az izraeli Maccabi Tel-Aviv elcsábította.

Klafuric a Honvéd mellett a Dinamo Zagrebnél, a horvát női válogatottnál és a Legia Varsónál is dolgozott többek között, utóbbival bajnoki címet és kupát is nyert 2018-ban.

Olvastad már?
Az NB I-es kieső egyik legjobb légiósa négy év után távozik és marad az élvonalban - hivatalos
Kétéves szerződést kötött a Nyíregyháza a Kisvárdáról távozó Jaroslav Navrátillal.
Elolvasom
Átigazolások
Soroksár
Halmai visszatért
A Szeged bejelentette, hogy egy idény után távozik Halmai Ádám és ismét Soroksáron folytathatja pályafutását. A 25 éves támadó korábban két időszakban volt a soroksári alakulat tagja.
Ex-Fradi
Cissé új csapata
Az Egyesült Arab Emirátusokban szereplő Ittihad Kalba bejelentette a Ferencvárostól szerződése lejártával távozott Ibrahim Cissé leigazolását.
ETO
Tóth Törökországban
Törökországba igazolhat az ETO FC fiatal középpályása, Tóth Rajmund.
Tovább az összes átigazoláshoz