Felkészülési mérkőzésen lépett pályára a Dortmund támadója, Sébastien Haller, akinél a nyáron hererákot diagnosztizáltak.
Sébastien Haller még a nyáron igazolt a Borussia Dortmundba a holland Ajax csapatától, ám még mielőtt bemutatkozhatott volna a Ruhr-vidékieknél, súlyos betegséget, hererákot diagnosztizáltak nála.
A 28 éves támadó azóta műtéteken és kemoterápiás kezelésen is átesett, de szerencsére a múlt héten újra edzésbe állt a sárga-fekete együttesnél. Az elefántcsontparti csatár a Düsseldorf ellen 5–1-re megnyert, keddi felkészülési találkozón pedig pályára is léphetett a Dortmundban.
Da isser! 😍 @HallerSeb pic.twitter.com/Q5n6YfwaSO
— Borussia Dortmund (@BVB) January 10, 2023
— Borussia Dortmund (@BlackYellow) January 10, 2023
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
Yaakobishvili Áron a válogatott meccsek miatt már nem védhet az FC Andorra csapatában és Barcelonába tér majd vissza. De kérdés, hogy meddig.
Légiósok
Szalai Attila
Szalai Attila maradhat a Pogon Szczecin játékosa. A lengyel klub tárgyal a német Hoffenheim együttesével a védő kivásárlásáról, és hároméves szerződést kínálna neki. (gol24.pl)
Ferencváros
Cebrail Makreckis
Információink szerint reális esély van arra, hogy Cebrail Makreckis távozzon az FTC-től.