Megható gólöröm! A gyászoló rendőröket ölelgette a török játékos - videó

Tisztelgett, majd átölelte a rendőröket a Galata labdarúgója. Így emlékezett a török robbantásban elhunytakra.
Budai László 2016. december 13., kedd 6:01
Tisztelgett, majd átölelte a rendőröket a Galata labdarúgója. Így emlékezett a török robbantásban elhunytakra.
Szerző: Budai László 2016. december 13., kedd 6:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mi is beszámoltunk róla, hogy szombat este két robbantás is történt Isztambulban, a Besiktas stadionjánál, amiben 44-en haltak meg, több mint 150-en pedig megsebesültek. A 44 áldozat közül 30-an rendőrök voltak.

Rájuk emlékezett Yasin Öztekin, a Galatasaray játékosa, aki a Gaziantepspor ellen háromszor is eredményes volt. Első találata után pedig a stadionban dolgozó - és társaikat gyászoló - rendőrökkel együtt emlékezett a robbantás halottjaira.

Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.
Tovább az összes átigazoláshoz