Lothar Matthäus szerint a Bayern München sokat fejlődött Vincent Kompany irányításával és jelenleg a Liverpool mögött a második legerősebb futballklub Európában.
A német szakember - a magyar válogatott volt szövetségi kapitánya - úgy fogalmazott: látva azt, hogy más nagycsapatok milyen problémákkal küzdenek a Bundesligában, illetve a nemzetközi színtéren, a Bayern a Liverpool mögött a második helyen áll a kontinensen.
A Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató angol gárda jelenleg toronymagasan vezeti a Premier League-et és a Bajnokok Ligája alapszakaszában is a tabella élén áll.
A bajorok ugyancsak elsők a német bajnokságban, a BL-ben azonban némileg elmaradva a várakozásoktól a 13. helyet foglalják el.
A Német Kupa kedd (ma) esti nyolcaddöntőjében a címvédő Bayer Leverkusent fogadja a Bayern. (mti)
Átigazolások
ETO
Profi szerződések
Három kapus, Hajczinger Botond, Pleszkáts Milos és Lengyel Huba is profi szerződést érdemelt ki az ETO FC-nél.
ZTE
Danylo Krevsun
A ZTE bejelentette a Dortmundtól távozott Danylo Krevsun érkezését.
Légiósok
Skóciai érdeklődő
Az 56-szoros skót bajnok Celtic tárgyal Tóth Balázs megszerzéséről a Blackburn Rovers csapatával.