Máris véget ért a szezon Nikolicsék számára – videó

A magyar válogatott támadó csapata, a Chicago Fire rögtön az első körben elbúcsúzott a rájátszástól, miután csütörtök hajnalban hazai pályán szenvedtek 4-0-s vereséget a New York Red Bulls ellen.
admin 2017. október 26., csütörtök 18:23
A magyar válogatott támadó csapata, a Chicago Fire rögtön az első körben elbúcsúzott a rájátszástól, miután csütörtök hajnalban hazai pályán szenvedtek 4-0-s vereséget a New York Red Bulls ellen.
Szerző: admin 2017. október 26., csütörtök 18:23

Nem indult jól a találkozó a Chicagónak, mivel már a 7. percben hátrányba kerültek. A 11. minutumban pedig már kétgólossá nőtt a vendégek előnye, amit a félidőre meg is tudtak tartani.

Nikolics Nemanja végig a pályán volt a találkozón, ahol a 65. percben Bastian Schweinsteigert is pályára küldte a hazaiak mestere, de ő sem tudott segíteni a csapatán. A vendégek a 70. és a 87. percben újra betaláltak, így a chicagói csapatot hazai pályán ütötték ki, ami azt jelenti, hogy elbúcsúztak az idei rájátszástól.

Nikolics első amerikai szezonjában elnyerte a gólkirályi címet, ráadásul zsinórban negyedik évében szerezte meg a legtöbb gólt szerző játékosnak járó elismerést.

Találkozó összefoglalója:

Átigazolások
Dorog
Nikházi továbbáll
Edzőváltás Dorogon: információink szerint az augusztusban kinevezett Nikházi Márk távozik a klubtól.
Fradi
Keane PL-klubnál jelölt?
Angol sajtóhír szerint az edzőjét menesztő Wolverhamptonnál is képben lehet az FTC-t irányító Robbie Keane.
Szentlőrinc
Márton is a jelöltek között volt
Úgy tudjuk, már több jelölt is felmerült a klubnál Waltner Róbert utódjaként, egyikük a legutóbb a ZTE-nél dolgozó Márton Gábor, de információink szerint a szakember nemet mondott a felkérésre.
Tovább az összes átigazoláshoz