Fotó: MTI/Kovács Tamás

Magyar válogatott: A szurkolók már megnevezték, melyik csapat ellen lenne a legtöbb esélyünk a Nemzetek Ligája-osztályozón - a szavazás végeredménye

Megkérdeztük olvasóinkat, kit szeretnének ellenfélnek az A-divízióban maradásért.
Nyikes Zoltán 2024. november 21., csütörtök 16:30
Fotó: MTI/Kovács Tamás
Megkérdeztük olvasóinkat, kit szeretnének ellenfélnek az A-divízióban maradásért.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. november 21., csütörtök 16:30

A magyar válogatott legközelebb március 20-án a B-divízió egyik második helyezettje ellen lép pályára az osztályozón, melynek első felvonása idegenben a nemzeti együttes 1000. hivatalos mérkőzése lesz. A Nemzetek Ligája keddi játéknapját követően eldőlt, hogy Marco Rossi csapata az Ausztria, Görögország, Ukrajna, Törökország négyesből fog ellenfelet kapni - a sorsolásra péntek délben kerül sor.

A Csakfoci előző szavazásán az alábbi kérdést tettük fel az olvasók számára: Te kit szeretnél ellenfélnek a Nemzetek Ligája-osztályozón márciusban?

A szurkolók végül úgy döntöttek, hogy Görögország (44%) ellen lenne a legtöbb esélyünk megőrizni az A-divíziós tagságunkat, míg a második helyre Ukrajna (29%) futott be. A harmadik legtöbb voks Ausztriára (17%) érkezett, míg Törökországot (10%) szeretnék leginkább elkerülni olvasóink.

A szavazás végeredménye

Te kit szeretnél ellenfélnek a Nemzetek Ligája-osztályozón márciusban?

Görögország – 44%
Ukrajna – 29%
Ausztria – 17%
Törökország – 10%

Olvastad már?
Mit tehet Rossi és az MLSZ a Kerkez-ügyben?
Utánanéztünk, mit ír elő a FIFA, ha egy játékos sérültet jelent a válogatottba történő meghívását követően.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Radenkovic marad az edző
Kovács Zoltán elmondta, hogy a stabilitást mindig előnyben részesíti, ezért a vereség ellenére sem gondolkodik Vladimir Radenkovic leváltásában.
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Tovább az összes átigazoláshoz