Fotó: pfla.hu

Magyar bírókra bízzák külföldön a bajnoki cím szempontjából rendkívül fontos rangadót

Bognár Tamás és segítői a Rijeka-Dinamo Zagreb horvát bajnokin működnek közre a hétvégén.
Nyikes Zoltán 2024. május 2., csütörtök 19:19
Fotó: pfla.hu
Bognár Tamás és segítői a Rijeka-Dinamo Zagreb horvát bajnokin működnek közre a hétvégén.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. május 2., csütörtök 19:19
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A bajnoki cím szempontjából rendkívül fontos mérkőzést rendeznek a horvát bajnokság következő fordulójában, amikor is a második helyen álló Rijeka fogadja az éllovas Dinamo Zagrebet.

A rangadónak pedig magyar vonatkozása is lesz, miután Bognár Tamás fogja fújni a sípot, míg asszisztensei Buzás Balázs és Kóbor Péter lesznek, a negyedik játékvezető feladatkörét Csonka Bence látja el, a VAR-szobában pedig Vad II István és Albert István dolgozik majd - hívta fel a figyelmet a Horvátfoci magyarul Facebook-oldal. A horvát bajnokságból négy forduló van hátra, a két csapatot pedig egy pont választja el.

A 45 éves FIFA-játékvezető nem először fúj egy másik ország bajnokságában ebben az idényben, háromszor is vezetett már Szaúd-Arábiában, többek között Neymar debütálásán is ő működött közre, de az elmúlt években Görögországban és az Egyesült Arab Emírségekben is megfordult bajnoki meccseken.

Olvastad már?
Légiósok: Nyáron újabb klubváltás várhat a 49-szeres magyar válogatott játékosra - sajtóhír
A Jutarnji List horvát lap szerint Kleinheisler László megtartására nincs opciója a Hajduknak, és a játékos egyébként sem váltotta meg a világot.
Elolvasom
Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz