Ligue 1: Langék lemásolták Nagy Ádámék meccsét

A francia bajnokság 9. fordulójában a Dijon Lang Ádámmal a kezdőben 1-1-es döntetlent játszott a Saint- Etienne otthonában.
Privacsek András 2016. október 16., vasárnap 16:57
A francia bajnokság 9. fordulójában a Dijon Lang Ádámmal a kezdőben 1-1-es döntetlent játszott a Saint- Etienne otthonában.
Szerző: Privacsek András 2016. október 16., vasárnap 16:57

A vendégek a 22. percben szereztek vezetést és úgy tűnt, begyűjtik a három pontot, a 95. percben azonban a hazaiak 11-esből egyenlítettek.

Lang kezdőként végigjátszotta a találkozót. A középső védő jó teljesítményt nyújtott védekezésben.

Saint-Etienne – Dijon 1-1

Átigazolások
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.
Légiósok
Szalai Attila
Edzője elég egyértelműen beszélt Szalai Attila valószínűsíthető sorsáról a török Kasimpasa együttesénél.
Rapid Wien
Kapós az NB I-ben is a védő
A Rapid Wien magyar származású, de osztrák állampolgárságú 21 éves védőjét, (interjú vele itt!), Dominic Vinczét több magyar élvonalbeli klub és Championship-csapatok is vinnék. (Rudy Galetti)
Tovább az összes átigazoláshoz