A magyar védő komoly fájdalommal játszott csapata lengyel bajnokiján.
A Termalica 1-1-es döntetlent játszott az Arka Gdynia elleni lengyel bajnoki mérkőzésen. A mérkőzésen kezdő volt a hazaiak magyarja, Kecskés Ákos, akit azonban le kellett cserélni a szünetben.
A változtatásra óvatosság miatt volt szükség. Kecskés még az U21-es válogatottnál, Törökországban húzódott meg, és már az Arka elleni találkozó előtti bemelegítésnél pattant egyet az izma. Az összecsapást megelőzően injekciót kapott, ezzel együtt a védőnek jól ment a játék az első játékrészben, de közben komoly fájdalmai voltak, és a komolyabb sérülést (szakadást) elkerülendő inkább lecserélték a szünetben.
Az 1-1-es végeredmény egyébként már az első félidőben kialakult.
Átigazolások
Légiósok
Orbán mégis maradhat
Az RB Leipzig legérzelmesebb döntése nyáron következik: hogyan tovább Willi Orbánnal?
Légiósok
Magyar tini tart a Bundesligába
A korábban Pécsen, tavaly szeptembertől pedig Eszéken pallérozódó 16 éves támadót, Andruskó Adriánt a német Werder Bremen szerződtetheti. (Nemzeti Sport)
Kisvárda
Révész nem marad edző
Révész Attila elmondása szerint nem marad a Kisvárda élén vezetőedzőként. Spanyol, német és magyar edző is képben van a klubnál.