Nikolics-gól és dráma a magyar rangadón - videó

A hosszabbításban dőlt el a fordulatos találkozó.
admin 2016. október 22., szombat 20:27
A hosszabbításban dőlt el a fordulatos találkozó.
Szerző: admin 2016. október 22., szombat 20:27

Magyar rangadót rendeztek az Ekstraklasában, a Nikolics Nemanjával felálló Legia Varsó a Kádár Tamást kezdőként bevető Lech Poznant fogadta. A két válogatott játékos összecsapásán sokáig Nikolics örülhetett, hiszen az előző szezon gólkirálya a 64. percben betalált, ezzel előnyhöz juttatva csapatát.

A Poznan azonban nem adta fel, és erőfeszítéseiket siker koronázta, a 90. percben ugyanis büntetőből kiegyenlítettek Kádárék. Itt még nem volt vége a fordulatoknak, a hidegzuhany után új lökést kapott a Legia, és Hamalainen révén a 93. percben begyötörték az újabb, immár győzelmet jelentő gólt.

Legia Varsó - Lech Poznan 2-1 (Nikolics 62., Hamalainen 93., ill. Robak 90. - büntetőből)

AZ EKSTRAKLASA ÁLLÁSA - TABELLA

Átigazolások
Vasas
Zimonyi távozhat
A Csakfoci úgy tudja, Zimonyi Dávid a több játéklehetőség reményében csapatot válthat a téli átigazolási időszakban.
Fradi
Keane hosszabbított
Az FTC hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított ír vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
FTC II
Tóth Mihály az új edző
A Dabas megerősítette a Csakfoci hétfői hírét: bejelentése szerint távozik a klubtól Tóth Mihály vezetőedző, aki elfogadta a Fradi ajánlatát. A zöld-fehéreknél a második csapat irányítását veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz