A Legia Varsónál a tartalékok közé vezényelt magyar válogatott középpályás, Nagy Dominik a negyedik vonalban lépett pályára, de nem volt benne sok köszönet.
A Poltasport beszámolója szerint a Legia Varsó második csapata attól a GKS Wikielectől kapott ki, amely eddig egy meccset sem tudott nyerni, három döntetlenje és 10 veresége volt.
A két "visszajátszóval", Nagy Dominikkel és Hildebertóval felálló fővárosiak 3-0-s vereségét ráadásul egy 43 éves csatár, Remigiusz Sobociński alapozta meg, ő szerzett vezetést a hazaiaknak. Nagy 66 percig volt a pályán.
A "kis Legia" a nyolcadik helyen áll jelenleg a negyedosztályban.
Átigazolások
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.