Mervó időhúzó csere volt, nyert a csapata

A mellőzött csatárnak egy sárga lapra futotta.
admin 2016. október 17., hétfő 18:08
A mellőzött csatárnak egy sárga lapra futotta.
Szerző: admin 2016. október 17., hétfő 18:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lengyel bajnokság hétfői játéknapján a Slask Wroclaw a Korona Kielce otthonába látogatott. A vendégeknél az utóbbi időben mellőzött magyar támadó, Mervó Bence ezúttal sem került be a kezdőcsapatba. Hiánya azonban nem látszott meg a wroclawiak játékán, húsz perccel a vége előtt Dankowski révén megszerezték a vezetést is, ám Abalo a hajrában egyenlített.

Nem sokáig érezhette azonban magáénak az egy pontot a Kielce, Kokoszka két perccel később ismét előnyhöz juttatta a vendégeket, akik ezután nem is engedték ki a kezükből a vezetést. A három ponttal a legyőzött riválist megelőző Slaskban Mervó a 91. percben, időhúzó csereként lépett pályára, és a magyar csatár egy perccel később egy sárga lapot is összeszedett.

Korona Kielce - Slask Wroclaw 1-2 (Abalo 83., ill. Dankowski 69., Kokoszka 85.)

ÍGY ÁLL A LENGYEL BAJNOKSÁG - TABELLA

 

Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz