Magyar játékos a lengyel élvonal álomcsapatában - 1 hónap sem kellett hozzá

A fiatal védő máris a legjobbak között.
Dudás Gábor 2017. augusztus 8., kedd 17:02
A fiatal védő máris a legjobbak között.
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 8., kedd 17:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lengyel élvonalbeli Termalica fiatal magyarja, Kecskés Ákos is bekerült az Ekstraklasa legutóbbi fordulójának válogatottjába. Az Atalantától kölcsönben szereplő védő remek játékkal vette ki a részét a Legia Varsó elleni 1-0-s győzelemből.

A Termalica nagy skalpot ejtett a bajnok legyőzésével, és a kapott gól nélküli meccsben a magyar U21-es válogatott csapatkapitánynak is nagy szerepe volt.

Kecskés július közepén csatlakozott az együtteshez, és azonnal alapembere lett a lengyel első osztályú csapatnak.

Átigazolások
Belgiumban folytatja
Kovács Mátyás
Az MTK Budapest értékesítette Kovács Mátyás játékjogát, aki így a belga élvonalbeli RAAL La Louvièreben folytatja.
Kinevezték az új edzőt
Nikházi Márk
Nikházi Márk személyében fiatal, ambiciózus vezetőedző került a Szentlőrinc élére.
Vasas
Rab marad
Hosszú távú szerződést között saját nevelésű játékosával a Vasas. A 18 éves Rab Bence 2020 óta nevelkedik a klubnál, az NB III-as csapatban már alapembernek számít.
Tovább az összes átigazoláshoz