Kádárék legyőzték Guzmics csapatát, már elődöntősök

A poznaniak magyar védője végigjátszotta a 4-2-es Lech-sikerrel zárult mérkőzést.
Budai László 2016. november 30., szerda 21:23
A poznaniak magyar védője végigjátszotta a 4-2-es Lech-sikerrel zárult mérkőzést.
Szerző: Budai László 2016. november 30., szerda 21:23

Úgy tűnt, a Kádár Tamással felálló Lech Poznan már egy félidő alatt eldönti a továbbjutás sorsát a Lengyel Kupában. Az 1-1-es odavágó után ugyanis 3-0-s első félidővel kezdtek a Wisla Krakkó otthonában.

A hazaiak azonban a szünetben magukhoz tértek, és 20 perc alatt két lőtt góllal visszajöttek a párharcba. A végén mégsem kellett izgulnia a Lechnek, a közben emberelőnybe is kerülő vendégek újabb találatot lőttek, és 4-2-es győzelemmel, 5-3-as összesítéssel bejutottak a Lengyel Kupa elődöntőjébe.

Kádár Tamás a poznaniaknál végigjátszotta az összecsapást, a sérült Guzmics Richárdot a hazaiak nem nevezték.

 
Átigazolások
Újpest
Kastrati edzésben
Lirim Kastrati újra Újpesten készül, de nem igazol vissza a IV. kerületbe.
Újpest
Duarte távozott
Hivatalos: André Duarte aláírt, az FCSB-nél folytatja pályafutását.
Újpest
Duarte Romániában
Megérkezett Romániába André Duarte és napokon belül aláírhat a bukaresti FCSB-nél - számolt be a sport.ro, amely egy videót is közzétett az Újpest portugál védőjéről.
Tovább az összes átigazoláshoz