Jó játékkal járult hozzá a pontmentéshez a fiatal magyar légiós

Kecskés Ákos csapata, a Termalica a 93. percben egyenlített a lengyel bajnokság harmadik fordulójában rendezett bajnokin.
Csakfoci Admin 2017. július 28., péntek 20:37
Kecskés Ákos csapata, a Termalica a 93. percben egyenlített a lengyel bajnokság harmadik fordulójában rendezett bajnokin.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 28., péntek 20:37

Kezdőként kapott helyet, és végig a pályán volt az Újpestről az Atalanta kölcsönjátékosaként a Termalicához igazolt fiatal magyar hátvéd, Kecskés Ákos csapata Zaglebie Lubin elleni lengyel bajnokiján.

A végig kiegyenlített mérkőzésen 0-0-s félidő után a 47. minutumban Nespor szerzett vezetést a vendégeknek, és már-már úgy nézett ki, ez győztes találatnak is bizonyul.

A játékvezető három perces hosszabbítást jelzett, Guba pedig a 92:40-nél fejelte be a hazaiak egyenlítő gólját. Kecskés az egész mérkőzésen jól játszva járult hozzá együttese szezonbeli első pontjának megszerzéséhez.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz