Gyurcsóék kiütötték a Lech Poznant a Lengyel Kupában

Úgy tűnik, kiváló formában van a szezon elején Gyurcsó Ádám klubja, a Pogon Szczecin.
Privacsek András 2017. augusztus 10., csütörtök 7:12
Úgy tűnik, kiváló formában van a szezon elején Gyurcsó Ádám klubja, a Pogon Szczecin.
Szerző: Privacsek András 2017. augusztus 10., csütörtök 7:12

A Lengyel Kupa legjobb 16 közé jutásért rendezett mérkőzésén a Pogon simán, 3-0-ra legyőzte a tavaly bajnoki bronzérmes Lech Poznant. Gyurcsó Ádám kezdőként lépett pályára, gólt ugyan nem szerzett, de veszélyesen futballozott, a 89. percben cserélték le.

Nagy Dominik klubja, a Legia még kedden továbbjutott, többek között a magyar légiós góljának is köszönhetően. Ugyancsak sikerrel vette az akadályt Kecskés Ákos (Termalica Nieciecza) együttese. Nem jutottak tovább viszont Egerszegi Tamásék. A Miedz Legnica otthon kapott ki 2-1-re a Sandecja-tól. A magyar középpályás végig a pályán volt.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.
Szpari
Medved nem Nedved
Kölcsönadták Zan Medvedet a cseh első ligás Slováckónak. A 26 éves csatár tavasszal 13 bajnokin nem jutott gólig és gólpasszig sem az NB I-ben, a mostani szezonban pedig nem is nevezték tétmeccsre.
Pénzügyőr
Már nem Máté az edző
A Pénzügyőr 1 döntetlennel és 5 vereséggel kezdett az NB III-ban, így a vezetőség Máté Roland vezetőedző menesztése mellett döntött. Máté ezt megelőzően édesapja, Máté Csaba mellett volt asszisztens a DVSC-nél.
Tovább az összes átigazoláshoz