Gyurcsó végig játszott, de ő sem tudott segíteni csapatán

Kádár, Lovrencics és Holman volt csapata magabiztosan győzte le a Pogon Szczecint Lengyelországban.
Csakfoci Admin 2017. február 24., péntek 21:31
Kádár, Lovrencics és Holman volt csapata magabiztosan győzte le a Pogon Szczecint Lengyelországban.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. február 24., péntek 21:31

A lengyel Ekstraklasa huszonharmadik fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén a Pogon Szczecin a harmadik helyen álló Lech Poznant fogadta. A magyar válogatott szélsővel felálló hazaiak hetedik helyezettként megpróbáltak meglepetést okozni, de a vendégek gyorsan dűlőre akarták vinni a dolgot. Már a harmadik percben vezettek, a 36.-ban kettővel mentek, a 83. percben a harmadik gól pedig végleg eldöntötte a találkozó végkimenetelét. Gyurcsó végig a pályán maradt, maradandót alkotnia viszont neki sem sikerült, így a Lech tovább zárkózik az élbolyhoz. A korábban Kádár Tamást, Lovrencsics Gergőt és Holman Dávidot is foglalkoztató poznaniak már csak két pontra vannak lemaradva az első Gdansk mögött (igaz, eggyel több meccset játszottak), a góllövőlistát pedig továbbra is a már Amerikában futballozó Nikolics vezeti 13 góllal.

Pogon Szczecin - Lech Poznan 0-3 (Kownacki 3., 36., Robak 83.)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Szalai kölcsönben távozhat
A török Kasimpasa felé tartó magyar válogatott védő, Szalai Attila várhatóan ezúttal sem végleg, csak kölcsönben hagyja el a Hoffenheimet. (Laola1)
Újpest
Nyugalmas következő napok
A Vojvodina 24 éves támadója, Bamidele Yusuf nem igazol a lilákhoz, és egyelőre mással sincs előrehaladott tárgyalás, így a napokban nem várható bejelentés érkezőről. (Lila Sector)
Szpari
Még ketten jöhetnek
Két játékost még szeretne igazolni a Szpari: egy bal oldali belső védőt és egy jobb oldali szélső középpályást.
Tovább az összes átigazoláshoz