Gyurcsó lehet a hónap legjobbja a lengyeleknél – szavazás

Csak a magyar játékos képviseli csapatát.
Budai László 2016. november 30., szerda 14:30
Csak a magyar játékos képviseli csapatát.
Szerző: Budai László 2016. november 30., szerda 14:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lengyel bajnokság honlapja, az ekstraklasa.tv ezúttal is arra kéri a szurkolókat, hogy válasszák meg a hónap legjobb játékosát. A tízes listán magyar labdarúgó is szerepel, a Pogon szélsője, Gyurcsó Ádám személyében.

A magyar játékos a Wisla Krakkó ellen mesternégyest lőtt, míg a hétközben gólpasszal vette ki a részét a Pogon kupatovábbjutásából, így valóban remek hónapja van. Gyurcsó egyébként mesternégyese után a forduló legszebb gólja szavazáson is az élen zárt másodiknak lőtt találatával.

Gyurcsóra ITT tudsz szavazni - kattints!

Gyurcsó mesternégyese

Átigazolások
ETO FC
Miért nem adtak még el?
A klub által kért magas átigazolási díj, az értékek első BL-körig való megtartásának a szándéka és az edző-, valamint sportigazgató-váltás mind közrejátszik. Körkép a győri helyzetről.
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
Tovább az összes átigazoláshoz