Csak a magyar játékos képviseli csapatát.
A lengyel bajnokság honlapja, az ekstraklasa.tv ezúttal is arra kéri a szurkolókat, hogy válasszák meg a hónap legjobb játékosát. A tízes listán magyar labdarúgó is szerepel, a Pogon szélsője, Gyurcsó Ádám személyében.
A magyar játékos a Wisla Krakkó ellen mesternégyest lőtt, míg a hétközben gólpasszal vette ki a részét a Pogon kupatovábbjutásából, így valóban remek hónapja van. Gyurcsó egyébként mesternégyese után a forduló legszebb gólja szavazáson is az élen zárt másodiknak lőtt találatával.
Gyurcsóra ITT tudsz szavazni - kattints!
Gyurcsó mesternégyese

Átigazolások
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.
DVSC
18 éves csatár is jöhet
Az Africafoot értesülései szerint a 18 éves guineai csatártehetség, Mamadou Yéro Bah (ACK Academy) a napokban Magyarországra utazik, hogy aláírjon a DVSC-hez.
Újpest
Két klub versenyez Medeirosért
Az Újpesttől tavasszal távozó Iuri Medeiros várhatóan Cipruson folytatja pályafutását.