Csak a magyar játékos képviseli csapatát.
A lengyel bajnokság honlapja, az ekstraklasa.tv ezúttal is arra kéri a szurkolókat, hogy válasszák meg a hónap legjobb játékosát. A tízes listán magyar labdarúgó is szerepel, a Pogon szélsője, Gyurcsó Ádám személyében.
A magyar játékos a Wisla Krakkó ellen mesternégyest lőtt, míg a hétközben gólpasszal vette ki a részét a Pogon kupatovábbjutásából, így valóban remek hónapja van. Gyurcsó egyébként mesternégyese után a forduló legszebb gólja szavazáson is az élen zárt másodiknak lőtt találatával.
Gyurcsóra ITT tudsz szavazni - kattints!
Gyurcsó mesternégyese

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.