Gyurcsó lehet a hónap legjobbja a lengyeleknél – szavazás

Csak a magyar játékos képviseli csapatát.
Budai László 2016. november 30., szerda 14:30
Csak a magyar játékos képviseli csapatát.
Szerző: Budai László 2016. november 30., szerda 14:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lengyel bajnokság honlapja, az ekstraklasa.tv ezúttal is arra kéri a szurkolókat, hogy válasszák meg a hónap legjobb játékosát. A tízes listán magyar labdarúgó is szerepel, a Pogon szélsője, Gyurcsó Ádám személyében.

A magyar játékos a Wisla Krakkó ellen mesternégyest lőtt, míg a hétközben gólpasszal vette ki a részét a Pogon kupatovábbjutásából, így valóban remek hónapja van. Gyurcsó egyébként mesternégyese után a forduló legszebb gólja szavazáson is az élen zárt másodiknak lőtt találatával.

Gyurcsóra ITT tudsz szavazni - kattints!

Gyurcsó mesternégyese

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz