Nagy volt a teher a magyar játékos vállán, de értékesítette a hajrában megítélt büntetőt.
A Pogon Gyurcsó Ádámmal a kezdőcsapatában fogadta a Piast Gliwicét a lengyel bajnokságban. A mérkőzésen a vendégek szereztek vezetést, ám a 71. percben egyenlítettek a hazaiak.
Amikor már úgy tűnt, 1-1-el végződik az összecsapás, a Pogon büntetőhöz jutott, amelyet Gyurcsó a 89. percben értékesített. Csapatát ezzel három ponthoz juttatta a magyar válogatott szélső.
Átigazolások
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.
Szpari
Hárman hosszabbíthatnak
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított három játékosával, így Nemanja Antonov, Eneo Bitri és Vane Jovanov a jövőben is a klubot erősíti. (Öltözőn Túl)