Három hónapig hiába várt a pénzére a tréner, ezért otthagyta a lengyel klubot.
Távozott posztjáról a Guzmics Richárdot foglalkoztató Wisla Kraków vezetőedzője, Dariusz Wdowczyk.
A klub csütörtöki közleménye szerint az anyagi helyzetük a közelmúltban javult, ennek ellenére Wdowczyk - akit március közepén neveztek ki - már három hónapja nem kapott fizetést, ezért döntött a távozás mellett.
A krakkói együttes július vége és szeptember közepe között sorozatban hét bajnoki mérkőzést veszített el, azóta viszont veretlen, így felzárkózott a tabella tizedik helyére.
Ideiglenesen Kazimierz Kmiecik és Radoslaw Sobolewski irányítja a szakmai munkát a Wislánál.
A csapat 29 éves középhátvédje, Guzmics Richárd jelenleg is tagja a magyar válogatott - Andorra és Svédország legjobbjai ellen készülő - keretének. (MTI)
Átigazolások
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.