Három hónapig hiába várt a pénzére a tréner, ezért otthagyta a lengyel klubot.
Távozott posztjáról a Guzmics Richárdot foglalkoztató Wisla Kraków vezetőedzője, Dariusz Wdowczyk.
A klub csütörtöki közleménye szerint az anyagi helyzetük a közelmúltban javult, ennek ellenére Wdowczyk - akit március közepén neveztek ki - már három hónapja nem kapott fizetést, ezért döntött a távozás mellett.
A krakkói együttes július vége és szeptember közepe között sorozatban hét bajnoki mérkőzést veszített el, azóta viszont veretlen, így felzárkózott a tabella tizedik helyére.
Ideiglenesen Kazimierz Kmiecik és Radoslaw Sobolewski irányítja a szakmai munkát a Wislánál.
A csapat 29 éves középhátvédje, Guzmics Richárd jelenleg is tagja a magyar válogatott - Andorra és Svédország legjobbjai ellen készülő - keretének. (MTI)
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)