Három hónapig hiába várt a pénzére a tréner, ezért otthagyta a lengyel klubot.
Távozott posztjáról a Guzmics Richárdot foglalkoztató Wisla Kraków vezetőedzője, Dariusz Wdowczyk.
A klub csütörtöki közleménye szerint az anyagi helyzetük a közelmúltban javult, ennek ellenére Wdowczyk - akit március közepén neveztek ki - már három hónapja nem kapott fizetést, ezért döntött a távozás mellett.
A krakkói együttes július vége és szeptember közepe között sorozatban hét bajnoki mérkőzést veszített el, azóta viszont veretlen, így felzárkózott a tabella tizedik helyére.
Ideiglenesen Kazimierz Kmiecik és Radoslaw Sobolewski irányítja a szakmai munkát a Wislánál.
A csapat 29 éves középhátvédje, Guzmics Richárd jelenleg is tagja a magyar válogatott - Andorra és Svédország legjobbjai ellen készülő - keretének. (MTI)
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.