Közös megegyezéssel szerződést bontott a klubjával.
Litauszki Róbert már nem a lengyel élvonalbeli Cracovica játékosa, a klub csütörtökön bejelentette, hogy szerződést bontott az Újpestről a múlt nyáron igazolt 27 éves védővel.
A korábban a magyar válogatott keretében is helyet kapott Litauszki összesen öt találkozón szerepelt az idényben, három bajnokin, egy kupameccsen és egy EL-selejtezőn játszhatott az első csapatban. A Cracovia sok sikert kívánt a játékosnak pályafutása folytatásához.
A védő valószínűleg hazatérhet majd, de még nem dőlt el, hogy volt klubjánál, Újpesten, vagy másik csapatnál folytatja-e pályafutását.
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.