Csoboth Kevin máris pályára lépett új svájci klubjában.
A St. Gallen a lengyel Slask Wroclaw csapatát fogadta a Konferencia Liga 3. selejtezőkörének első mérkőzésen. A hazaiak gyorsan kétgólos előnyre tettek szert. A 64. percben pályára lépett Csoboth Kevin is, akinek érkezését kedden jelentették be a svájciak.
A St. Gallen 2-0-ról várja a visszavágót.
Olvastad már?
Csoboth Kevin édesapja: "Az Újpest több mint egymillió eurót keresett a transzferen" - elmondta, melyik 4 országban gondolkodtak
Csoboth Róbert a Csakfocinak adott interjújában elárulta, hogy az Újpest több mint egymillió eurót keresett Csoboth Kevin eladásán.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.