Fotó: herthabsc.com
Dárdai Pál után Bódog Tamás asszisztensedző távozását is bejelentette a Hertha.
Éppen egy héttel ezelőtt vált hivatalossá, hogy Dárdai Pál harmadszor is távozott a Hertha BSC vezetőedzői posztjáról, miután csapatával a kilencedik helyen zárt a német másodosztályban. A 48 éves szakember szerződése a szezon végeztével lejárt és nem hosszabbították meg.
Szombat délelőtt pedig azt is bejelentette a klub, hogy Dárdai segítője, Bódog Tamás is elhagyja a Herthát, a korábbi Honvéd-, Kisvárda- és Diósgyőr-edző 2022 nyara óta dolgozott a berlinieknél, még Sandro Schwarz vezetőedző munkáját is segítette ezt megelőzően.
– Nagyon jól éreztem magam a klubnál. Nagyon jó volt a srácokkal együtt dolgozni, és hiányozni fognak. Sok sikert kívánok a Herthának és a csapatnak – mondta búcsúzásképpen Bódog.
Átigazolások
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.