Fotó: facebook.com/philadelphiaunion

Légiósok: Premier League-klub is érdeklődik Gazdag iránt - összesen négy angol ajánlat futott be

Egyelőre azonban nem tűnik reálisnak a megegyezés.
Nyikes Zoltán 2024. január 30., kedd 13:57
Fotó: facebook.com/philadelphiaunion
Egyelőre azonban nem tűnik reálisnak a megegyezés.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. január 30., kedd 13:57

Négy angol csapat, három másodosztályú és egy élvonalbeli is érdeklődik Gazdag Dániel iránt – közölte a magyar válogatott támadó menedzsere az M1-gyel. Dusan Vasziljevics elmondta, a négy ajánlat egyelőre csak hozzá futott be, a klubokat érintően még távol van a megállapodás.

Tudom, hogy a jelenlegi klubja mit akar és hogy ők mit akarnak adni, egyelőre nem tűnik reálisnak a megegyezés.

A jelenleg az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Philadelphia Unionban játszó Gazdag Dániel menedzsere elmondta, amíg messze vannak bármilyen megállapodástól, addig nem szeretné megnevezni az érdeklődő klubokat, azt azonban kijelentette, hogy a négy közül az egyik előrelépést jelentene a támadó számára.

– Nagyon jól érzi magát Amerikában, nemrég hosszabbított szerződést, csak olyan klubhoz fog váltani, amelyik előrelépés neki – mondta az M1-nek Dusan Vasziljevics.

A 23-szoros magyar válogatott Gazdag Dániel 2021 májusában igazolt a Honvédtól a Philadelphiához, azóta 114 tétmérkőzésen 51 gólt szerzett és 15 gólpasszt adott az amerikai csapat színeiben.

Olvastad már?
Kisvárda: Válogatottsággal is rendelkező brazil támadót igazolhatnak
Úgy tudjuk, hogy a 3-szoros brazil válogatott támadót, Wellington Nemet igazolhatja le a kiesés ellen küzdő magyar csapat.
Elolvasom
Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz