Fotó: facebook.com/rbleipzig
A Gulácsi Pétert és Willi Orbánt is a soraiban tudó RB Leipzig 2-0-ra nyert vendége, a St. Pauli ellen a német labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, amelyen a magyar válogatott védőjét kiállították.
Mindkét magyar futballista kezdőként kapott lehetőséget a találkozón, amelyen az esélyesebb Leipzig már az első félidőben kétgólos előnybe került. Gulácsi Péter végigjátszotta a mérkőzést, Willi Orbánt viszont a 69. percben kiállították, miután buktatta a kapura törő Elias Saadot.
A lipcsiek sikerükkel négymeccses nyeretlen bajnoki szériát zártak le. (MTI)
Olvastad már?
Bombameglepetés: Szoboszlaiék nélkül kizúgott a Liverpool az FA-kupából - videó
A Szoboszklai Dominikot és több másik alapemberét is nélkülöző Liverpool óriási meglepetésre kiesett az FA-kupából, miután 1-0-ra kikapott a Szűcs Kornél nélkül felálló, másodosztályú Plymouth Argyle otthonában.
Elolvasom
Átigazolások
Kinevezték az új edzőt!
Robert Klauss
Robert Klauss lett a DAC új vezetőedzője, miután két évre írt alá a csallóközi klubbal.
Megvan a vezetőedző
Takács Péter
Ismét igaznak bizonyult a csakfoci.hu információja, Takács Péter lett a Diósgyőr vezetőedzője.
Debrecenbe igazol
Macsó Máté
Május végén elsőként számoltunk be arról, hogy a DVTK saját nevelésű játékosa, Macsó Máté a DVSC-ben folytathatja pályafutását. Értesüléseinket a Nemzeti Sport megerősítette, miután a felek megegyeztek a 20 éves középpályás játékjogának megvásárlásáról.