Fotó: x.com/RBLeipzig
Orbán-gól a Hoffenheim ellen, a magyar védőnek ez már a harmadik volt a szezonban.
A német első osztály 11. fordulójában Gulácsi Péter és Willi Orbán is érdekelt az RB Leipzig bajnokiján, melyen a magyar válogatott játékosok a Hoffenheim otthonában lépnek pályára.
A találkozó első 20 perce három gólt is hozott, az első találatot Orbán szerezte, aki egy balról jövő beadás után estében lőtt a jobb alsóba, így már a harmadik gólját szerezte a szezonban a magyar válogatott védő.
Olvastad már?
Légiósok: Dárdai-testvérek a pályán, zsinórban harmadszor maradt nyeretlen a Hertha
A Hertha ezúttal döntetlent játszott hazai pályán a német másodosztályban.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.