Fotó: x.com/RBLeipzig
Orbán-gól a Hoffenheim ellen, a magyar védőnek ez már a harmadik volt a szezonban.
A német első osztály 11. fordulójában Gulácsi Péter és Willi Orbán is érdekelt az RB Leipzig bajnokiján, melyen a magyar válogatott játékosok a Hoffenheim otthonában lépnek pályára.
A találkozó első 20 perce három gólt is hozott, az első találatot Orbán szerezte, aki egy balról jövő beadás után estében lőtt a jobb alsóba, így már a harmadik gólját szerezte a szezonban a magyar válogatott védő.
Olvastad már?
Légiósok: Dárdai-testvérek a pályán, zsinórban harmadszor maradt nyeretlen a Hertha
A Hertha ezúttal döntetlent játszott hazai pályán a német másodosztályban.
Elolvasom
Átigazolások
Kairóban folytathatja
Nadhir Benboual
Algériai sajtóhírek szerint Nadhir Benbouali az egyiptomi élvonalbeli Pyramids FC-ben folytathatja pályafutását.
Vasas utánpótlásában folytatja
Egon Kunzmann
Egon Kunzmann az Instagram-oldalán jelentette be, hogy a Vasas Kubala Akadémián folytatja pályafutását.
Légiósok
Mocsi maradhat, de...
"Amíg nyitva a játékospiac, semmit sem tudok biztosra kijelenteni" - a 3-szoros magyar válogatott Mocsi Attila úgy tervez egyelőre, hogy marad a török Rizespornál. (Nemzeti Sport)