Légiósok: Orbán hamarosan fontos lépésre szánja el magát a jövőjével kapcsolatban - sajtóhír

Sajtóhírek szerint Orbán Willi hamarosan szerződést hosszabbít Lipcsében.
Póczik Dávid 2023. október 2., hétfő 17:56
Sajtóhírek szerint Orbán Willi hamarosan szerződést hosszabbít Lipcsében.
Szerző: Póczik Dávid 2023. október 2., hétfő 17:56

A német Sky szakírója, Florian Plettenberg arról számolt be, hogy a magyar válogatott hátvédje, Orbán Willi rövidesen szerződést hosszabbít Lipcsében.

A 30 éves védő jelenlegi kontraktusa 2025-ben jár le, ám a beszámoló szerint az RB Leipzig 2027-ig megújítaná a megállapodást, amit napokon belül hivatalosan is bejelentenek. Orbán 2015 óta erősíti a Bundesliga-csapatot, azonban sérülés miatt november közepéig-végéig nem állhat a lipcseiek rendelkezésére.

Olvastad már?
Kikapott a Liverpool, de így is Szoboszlai lábai előtt hevernek Angliában: "Két játékos futómennyiségét hozta egyedül"
A Tottenham elleni vereség ellenére megint remek a sajtója Szoboszlai Dominiknak Angliában. Így látták a Liverpool magyar középpályásának teljesítményét a szigetországban.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Baráth Péter
Távozhat Lengyelországból a magyar válogatott középpályás.
Paks
Osváth és a Qarabag?
Elhagyhatja az NB I-et a rutinos paksi védő, Osváth Attila.
Loki
Varga pótlása
Az Armenia Football szerint a DVSC továbbra is tervezi az örmény válogatott kapus, Henri Avagyan szerződtetését, különösen azután, hogy Varga Ádámot az FTC visszahívta kölcsönből.
Tovább az összes átigazoláshoz