fotó: Rio Ave
A Rio Ave pontot mentett a Benfica otthonában.
Kedd este pótolták be a portugál élvonalban az 1. fordulóból elhalasztott Benfica-Rio Ave mérkőzést, amely José Mourinho első hazai összecsapása volt a lisszaboni klub kispadján.
A Benfica a mérkőzés 86. percében szerzett vezetést, és úgy tűnt, meg is őrzi azt a lefújásig, ám a 91. percben jött a korábban csereként pályára lépő Nikitscher Tamás, akinek hosszú indítását remekül vette át André Luiz, aki egy csel után lőtt a kapuba, így a mérkőzés 1-1-es döntetlennel ért véget.
Videó Nikitscher gólpasszáról itt.
Olvastad már?
Hibátlanul: Kerkez beállt és továbbjutott a Szoboszlai-mentes Liverpool - videó
A Szoboszlai Dominiket ezúttal pihentető, Kerkez Milost pedig csereként bevető Liverpool nagy csatában, egy kései góllal győzte le a másodosztályú Southamptont az angol ligakupában, azaz a Carabao Cup-sorozatban.
Elolvasom
Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol Petry Zsolt kapusedzővel is együtt dolgozhat..
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.