fotó: utaarad.ro

Légiósok: Két hónapja nincs fizetés a Puskás-díjas támadó klubjánál - a tulaj szerint minden rendben

Folytatódnak az UTA Arad problémái.
Csakfoci.hu 2025. július 2., szerda 15:35
fotó: utaarad.ro
Folytatódnak az UTA Arad problémái.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. július 2., szerda 15:35

Óriási sikerként élték meg az UTA Arad szurkolói, hogy szeretett csapatuk bennmaradt a román élvonalban. Az iamsport.ro információi szerint azonban nagy gondok vannak a klubnál.

A Zsóri Dánielt is foglalkoztató csapatnál ugyanis a hírportál értesülései szerint két hónapja nincsenek fizetések, a játékosok, a szakmai stáb és az alkalmazottak sem kapták meg az áprilisi és májusi bérüket.

Noha korábban a klub tulajdonosa azt mondta, új befektetőket keres, ezt házon belül cáfolta, egyes hírek szerint levelet küldött mindenkinek, amelyben azt írta, hamarosan mindenki megkapja a fizetését és minden a tervek szerint halad.

Az Arad szurkolói szerint mindez csak egy újabb színjáték a tulajdonostól, aki segítség helyett további milliókat vehet ki a klubból.

Zsóri az előző szezon végén hosszabbította meg szerződését Aradon.

Olvastad már?
A Sepsi csapatkapitánya kiakadt a klub elnökére: "Nem szeretem a hazug embereket"
Niczuly Roland szerint ő korrekt volt Diószegi Lászlóval.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Tóth Rajmund
A győri Tóth Rajmund iránt a német másodosztályból érdeklődnek - állítja a BILD.
Soroksár
Visszavonulás
Utolsó profi mérkőzését játszotta a hétvégén Korozmán Kevin.
ZTE
Magyar és nigériai érkező?
Németh Dániel (Videoton, érte Babos Bencét adhatják cserébe) mellett a 18. életévét júniusban betöltő, U20-as nigériai válogatott támadó, Tahir Maigana (Wireless FC) is érkezhet. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz