A Stevenage 2-1-re nyert, a Barnsley 3-1-re kikapott a League One keddi játéknapján.
Továbbra is remek formában van Hegyi Krisztián csapata, a Stevenage, amely ezúttal a Cambridge Unitedet verte 2-1-re a League One-ban. A néhány nap alatt két remek meccset (Shrewsbury 2-0 és Watford 2-1) is letudó magyar kapus ezúttal a kispadon kapott helyet. A Stevenage eddig mindhárom bajnokiját megnyerte, és a tabella harmadik helyén áll, ráadásul - Hegyi remeklésével - a Ligakupában is továbbjutott.
A Callum Stylesszal felálló Barnsley is jól kezdte keddi bajnokiját, és sokáig vezetett, de végül 3-1-re kikapott a Peterborough-tól.
Átigazolások
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.
KBSC
3 távozó
A Kazincbarcika bejelentette, hogy Ferencsik Bálint és Kun Olivér fél évig az Ózd-Sajóvölgye csapatához távoznak kölcsönben. Boros Zsombor pedig végleg Mosonmagyaróvár színeiben folytatja.